30. září 2012 v 17:44 | Peťa |  Články

1. Maciej Kot
2. Severin Freund
3. Take Takeuchi

Gregor skončil na 5. mieste, Morgi na 7. mieste a Andy Kofler bol diskvalifikový za kombinézu. Dobre sa umiestnil i český tím, Lukáš Hlava na 8. mieste, Ján Matura na 20. mieste a Borek Sedlák skončil na 28. mieste. Celkové poradie tu.

Otázka na Vás: Čo si myslíte o dnešnom závode? ( Hlavne o prvom kole, kde rozhodoval o umiestneniach vietor, plus tej diskvalifikácii dalšieho rakúskeho skokana. )

Program na dnes- závod v Hinzenbachu!

30. září 2012 v 13:15 | Peťa |  Články
Dnes môžeme sledovať závod, predposledný z tohto ročnej LGP, v Hinzenbachu. Od 12:45 beží skúšobné kolo, ktoré môžete pozerať tu a od 13:30-45 začína vysielať Eurosport i ORF 1 :)

10. Lukáš Hlava

Z tých známejších mien postúpil i Andy Kofler a takisto i český skokani; Borek Sedák, Ján Matura a Jakub Janda.
Roman Koudelka sa nedostal cez kvalifikáciu.

Pohľad na mostík v Hinzerbachu :)

29. září 2012 v 14:37 | Peťa |  Články
Gregor pred chvílou pridal na FB fotku mostíka v Hinzerbachu, kde o necelú pol hodinu štartujú dve skúšobné kolá :)

Live ich môžete pozerať tu ( bez obrazu, len výsledky ). Na tom isto linku, pôjde i kvalifikácia.

AKTUALIZÁCIA (16:50): V tréningoch boli najlepší Andreas Wank, Severin Freund a Matej Kot.
Morgi, Gregor i Andy Kofer tiež skákali super, väčšina Rakúšanov sa zmestila do prvých 15. miest.
O 17:00 začína kvalifikácia.

70 závodníkov na štarte v Hinzerbachu!

29. září 2012 v 13:05 | Peťa |  Články
Zajtra je preposledný závod LGP 2012 a zdá sa, že tento závod bude dobrý a bohatý na špičkových skokanov.
Uvidíme Gregora, Toma Hildeho, Richarda Freitaga, ale i skokanov, ktorých sme v LGP 2012 ešte nevideli a to napr.
Andyho Koflera či Morgiho :)

Program:
SOBOTA - 15:00 tréningy - 2 kolá / 17:00 kvalifikácia
NEDEĽA - 12:45 skúšobné kolo / 13:45 1. kolo

V TV budeme môcť pozerať len závod v nedeľu ( na ORF 1 či Eurosporte ). Kvalifikáciu nevysielajú.
Celý zoznam skokanov nájdete v celom článku :)

Gregor na ceste do Hinzerbachu :)

28. září 2012 v 14:23 | Peťa |  Články

+ Gregor postol i túto fotku- je to auto, ktoré vyhral tento rok na Turné 4 Mostíkov :)

Gregorova účasť v Hinzenbachu potvrdená! :)

27. září 2012 v 16:54 | Peťa |  Články
V nedeľu sa koná predposledný závod LGP 2012 v Hinzerbachu. Očakáva sa skoro celá svetová spička a samozrejme nebudú chýbať i Rakúšania, ktorí by sa tu mali objaviť v plnej zostave. Medzi nimi, ako jeden z mála potvrdených skokanov, je i Gregor, ktorý to napísal na svoju stránku. Má za sebou a pred sebou ešte pár tréningov a teší sa na ten závod.